Invest Day 2024 už zná své vítěze

Na půdě Ekonomické fakulty JU proběhlo velké finále podnikatelské soutěže InvestDay 2024. Soutěžící se zúčastnili během uplynulých měsíců několika workshopů a v pondělí 27. 5. 2024 nastal den, kdy investorům a odborné porotě prezentovali výsledky svého dosavadního rozjetého podnikání. Vítězem letošního ročníku se stal podnikatelský projekt Destinisco autora Filipa Kouby. Na druhém místě skončil projekt Capturess od Víta Bareše a Marka Pince. Třetí pozice patří Ořechové zásilce Lukáše Doubka. Gratulujeme!

Velké poděkování patří všem zúčastněným, neboť všechny prezentované projekty byly zajímavé a my věříme, že se jejich projekty promění ve fungující podnikání.

Už teď se těšíme na další ročník!