Přečtěte si letní EFektiv!

Dozvíte se, že studenti EF podpořili prodejem kávy potravinovou banku, jaké je to studovat v tureckém Istanbulu i jak studenti EF pomáhají starostům a starostkám se strategickým plánováním. V pravidelné rubrice představujeme si přečtěte rozhovor s vedoucí Katedry aplikované matematiky a informatiky RNDr. Janou Klicnarovou, Ph.D. a nepřehlédněte rovněž průřez 10 lety slavnostních promocí na EF.

Studentka Ekonomické fakulty JU uspěla v celostátní soutěži CzechTourism

Studentka Ekonomické fakulty a čerstvá absolventka oboru Obchodní podnikání Denisa Švecová se umístila v celorepublikové soutěži České centrály cestovního ruchu - CzechTourism o nejlepší absolventskou práci v oblasti cestovního ruchu na třetím místě v kategorii bakalářských prací.

Běh o pohár rektora ovládla Tereza Chlupová

Na start Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice 2017 se postavili spolu se třemi tisícovkami běžců i účastníci 4. ročníku Běhu o pohár rektora.

Budova děkanátu uzavřena od 1. 7. do 21. 9. 2017

Z důvodu rozsáhlé rekonstrukce bude v období od 1. července do 21. září 2017 uzavřena budova děkanátu Ekonomické fakulty, a to jak pro studenty, tak i zaměstnance fakulty.

Detail

Studenti EF podpořili prodejem kávy potravinovou banku

Studenti Ekonomické fakulty v rámci předmětu Firma I, který garantuje Katedra řízeni, realizují projekt s názvem CoffeePoint. Cílem této akce je dát studentům možnost vyzkoušet si teoretické poznatky z managementu, marketingu a dalších předmětů v praxi. Studenti jsou vyškoleni, jak zacházet s kávovarem, který mají zapůjčený z fakulty. Další aktivity, spojené s prodejem kávy, včetně zajištění prodejního místa, si již zajišťují sami. Výtěžek studenti věnují na sbírku pro Potravinovou banku. V letošním roce se zapojilo 83 studentů, kteří se rozdělili do devíti skupin. Potravinové bance předali částku 34 847 Kč.

Detail

Jihočeská televize se na Ekonomické fakultě zajímala o studium v zahraničí

Jihočeská televize vysílala reportáž o tom, jakým způsobem podporuje Ekonomická fakulta studium v zahraničí a studium zahraničních studentů u nás.

Na Ekonomické fakultě JU probíhá mezinárodní kurz bioekonomie

V roce 2014 byla na JU v Českých Budějovicích pod patronací Ekonomické fakulty založena bioekonomická iniciativa, s cílem navázat na podobné aktivity v Evropě, ale i ve světě. Více na webu této iniciativy http//bei@jcu.cz. Jednou z prvních konkrétních aktivit této iniciativy je organizace mezinárodních týdenních kurzů bioekonomie, na které by měl po třech letech navázat nový vyučovaný předmět.

Detail

Ohodnoťte výuku za letní semestr

Dovolujeme si Vás, studentky a studenty EF, požádat o vyplnění studentského hodnocení výuky. Pomůžete nám tím zkvalitnit výukový proces na Ekonomické fakultě a zároveň získáte zvýhodnění při zápisu do letního semestru.

Detail

Informace k průběhu voleb do Akademického senátu JU pro volební období 2017 - 2020

Hlavní volební komise na základě čl. 4, odst. 2 Volebního a jednacího řádu Akademického senátu JU stanovila termín voleb do Akademického senátu JU.

Student ŘEP zvítězil ve SVOČ na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně

Loňský vítěz fakultního kola Studentské vědecké odborné činnosti v sekci Řízení malých a středních podniků Bc. Vít Miláček reprezentoval Ekonomickou fakultu dne 11. dubna 2017.