Den otevřených dveří na Ekonomické fakultě

Pátek 13 leden 2017 Celý den

Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích Vás srdečně zve na Den otevřených dveří v pátek 13. ledna 2017. Hlavní informační bloky o studiu ve všech oborech se konají od 9:00, 11:00 a 13:00 hodin v Aule Jihočeské univerzity "Bobík".

Kromě informací pro zájemce o studium jsme pro Vás připravili také bohatý doprovodný program. Na manažerském simulátoru si můžete vyzkoušet, jaké je to být manažerem supermarketu, populárně naučnou formou se seznámíte s praktikami globálních obchodních predátorů nebo si vyzkoušíte zábavné kreativní hry podporující manažerské myšlení.

Pozvánku s podrobným programem naleznete zde.

Další důležité informace pro zájemce o studium jsou uvedeny zde.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kde
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích (Aula Bobík), Studentská 1410/23, České Budějovice (MHD: linka č. 3 – zastávka „Jihočeská univerzita“), GPS: N48°58'40.613", E14°26'59.002"
Přidat událost do kalendáře
iCal