Ph.D. 2016 – Prezentuj hodně. Dobře.

Pondělí 31 říjen 2016 13:30 - 17:00

Soutěž prezentací výzkumných témat doktorandů JU

Ph.D. 2016 – Prezentuj hodně. Dobře.

Soutěž prezentací výzkumných témat doktorandů JU

Zajímá Vás, čím se zabývají vědci na Jihočeské univerzitě, ale obáváte se, že tomu stejně nebudete rozumět? Přijďte se v pondělí 31. října 2016 podívat na prezentační soutěž doktorandů ze všech fakult univerzity a povzbudit své kolegy. Úkolem soutěžících bude prezentovat svůj výzkum za 7 minut co nejsrozumitelnější a zajímavou formou a přitom vysvětlit jeho důležitost pro vědu samotnou i pro společnost. Z každé fakulty se soutěže zúčastní 2 doktorandi, porota bude složena ze zástupců všech fakult. Akce je určena studentům a pedagogům Jihočeské univerzity i všem zájemcům z řad širší veřejnosti. Vítáni jsou zejména studenti středních škol. Vstup na akci je zdarma, je možno navštívit také jen část akce.

Soutěž se koná 31. 10. 2016 v kampusu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, v budově Zemědělské fakulty, Na Sádkách 1780, učebna ZR-Z1. Začátek soutěže je v 13:30 hod., konec v 17:00 hod. Drobné občerstvení bude zajištěno. Případné dotazy směřujte na Jana Vávru (jvavra@ef.jcu.cz). Akce je pořádána pod záštitou prorektora pro vědu a výzkum prof. Tomáše Polívky a v rámci projektu CRP 13+.

Pozvánka na akci zde.

Kde