Diskuzní klub na EF: Státní regulace - pro a proti

Středa 30 listopad 2016 17:00 - 18:00

Od 1. 12. musí povinně někteří podnikatelé zavést elektronickou evidenci tržeb (EET). Přinese toto opatření další peníze do státního rozpočtu nebo je to jenom zbytečná administrativa navíc pro podnikatele? Je zvyšování minimální mzdy ten správný krok ke zvýšení blahobytu v České republice? O tom a dalších tématech na diskuzním klubu 30. 11. 2016 v 17:00 h.

Diskuze se zúčastní také Viktor Vojtko (Katedra obchodu a cestovního ruchu) a Martina Krásnická (Katedra práva), dále se pokusíme domluvit i další pedagogy z ostatních kateder.

Setkání je otevřené i studentům z jiných fakult JU.

Pro vybrání správného místa prosíme o přihlášení v tomto krátkém formuláři http://bit.ly/DiskuzníKlub_30_11_2016.
Na základě počtu přihlášených účastníků upřesníme místo konání v týden konání akce.

Kde
Jihočeská univerzita, Ekonomická fakulta, Studentská 13