Poznejte univerzitu a nové spolužáky!

Čtvrtek 20 září 2018 Celý den

do

Neděle 23 září 2018 Celý den

Každý rok se mohou čerstvě nastupující prváci seznámit se svou univerzitu a novými spolužáky prostřednictvím Seznamováku JU. Teambuilding a poznávání je doplněno adrenalinem, sportem a zábavou.

Jak nastartovat studentský život na vysoké škole?

Stačí si podat přihlášku na Seznamovák JU, na kterém každý prvák načerpá informace potřebné pro zvládnutí studia a pozná své spolužáky nejen ze svých oborů a fakult. A to vše ještě před začátkem semestru.

Seznamovák není jen o poznávání vysoké školy a přátel!

Po celý pobyt jsou pro prváky připraveny nejrůznější workshopy, sportovní turnaje, prohlídky zámku a okolí Vranova nad Dyjí, teambuildingové a poznávací aktivity a hry. Program je opravdu bohatý a na své si přijdou i milovnící moravských vín, pro které bude připravena ochutnávka moravských vín. Večerní vystoupení herců z pořadu Na stojáka vás zaručeně rozesměje!
Třešničkou na dortu je pak swingjump - závěrečné zhoupnutí z mostu. To vše je doplněno večerní zábavou v podobě párty s Djs či táborákem s kytarovým doprovodem.

Jak to funguje na naší vysoké?

To se dozvíte v přednášce o JU, která se zaměří na orientaci v kampusu, na JU jako takové a orientaci v systému IS STAG. Od svých instruktorů se dozvíte všechny důležité informace potřebné ke zvládnutí studia. Budou s vámi mluvit z osobních zkušeností a určitě vám poradí co a jak.

A na závěr?

Kromě závěrečné rozlučkové párty vás čeká pasování na prváky JU. Jakmile projdete závěrečným ceremoniálem tak celé nebe nad Vranovskou pláží rozzáří mohutný ohňostroj.

Důležité informace:

Termín: 20. - 23. září 2018
Místo: kemp Vranovská pláž
Cena: 1 990,-
Doprava: Autobusy z Českých Budějovic či vlastní doprava.
Přihlášku, podrobné a aktuální informace postupně naleznete zde. (Přihlašování bude spuštěno)

Akci pořádá: Studentská unie JU ve spolupráci s Jihočeskou univerzitou v Českých Budějovicích.

Akci podporují:
Univerzitní rádio K2